Sołtysi i Rady Sołeckie, Przewodniczący Zarządów Osiedli i Zarządy Osiedli - kadencja 2014-2018
 
Sołectwo Bolesławów
Sołtys -  Waldemar Moniak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca
- Magdalena Kazimierczyk
Członkowie - Elżbieta Jaworska, Andrzej Kuświk
 
Sołectwo Boryszew
Sołtys - Anna Halladin
Rada Sołecka:
Przewodniczący
- Rafał Lis
Członkowie - Halina Zielińska - Studniarz, Piotr Duszka
 
Sołectwo Czarnówka 
Sołtys - Ryszard Wrześniewski
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Anna Bąk
Członkowie - Józefa Pazdryk, Stanisław Zgódka, Piotr Kudlak, Elżbieta Szubryt
 
Sołectwo Duchnów
Sołtys - Hanna Kowalczyk
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Michał Zemło
Członkowie - Stanisław Białek, Beata Pawłowska, Jarosław Konowrocki, Agnieszka Łuniewska, Elżbieta Majszczyk, (Halina Witan - do 10 lipca 2016 r.)
 
Sołectwo Dziechciniec
Sołtys - Anna Lech
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Marzena Baran
Członkowie - 
Anna Szczegielniak, Jerzy Lech, Anna Więsik, Dorota Witan, Mirosław Gumowski, Małgorzata Stańczak
 
Sołectwo Glinianka I
Sołtys - Paweł Zawadka
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Elżbieta Papis
Członkowie - Agnieszka Zawadka, Przemysław Nowak, Magdalena Książek, Kazimierz Nowak, Michał Zawadka, Krzysztof Wojciechowski.
 

Sołectwo Glinianka II
Sołtys - Magdalena Fruba
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Janusz Różański
Członkowie: Kazimierz Cacko, Zbigniew Jachnicki, Jarosław Swatek, Dorota Góra

 
 
Sołectwo Góraszka
Sołtys - Anna Rak
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Roman Zborowski
Członkowie - Elżbieta Kalinowska, Hanna Radzikowska, Grażyna Bogucka, (Alicja Grabińska do 21.11.2016 r.)
 
Sołectwo Izabela
Sołtys - Emilia Dudek
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Danuta Podgórska
Członkowie - Marian Kaczyński, Radosław Łabędź, Arkadiusz Oliwa, Robert Sidor
  
Sołectwo Kąck
Sołtys - Sebastian Sujak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca -
Wioleta Kałoska
Członkowie - Katarzyna Sobota i Matylda Poszwald-Gajewska

Sołectwo Kopki 
Sołtys - Robert Kunecki od 24.08.2017 r., (Marzena Rybka do 24.08.2017 r.)
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Magdalena Gniadek
Członkowie - Leszek Jaszak, Agnieszka Kasprzak, Mirosław Rybka, Beata Tomczyk, Patrycja Żukowska - Żarko, (Robert Kunecki do 24.08.2017 r.)
 
Sołectwo Kruszówiec 
Sołtys - Mieczysław Pindara
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Paweł Soszka
Członkowie -  Czesław Komorzycki,  Zofia Komorzycka, Józef Pindara, Halina Smolińska, Renata Sokół
 
Sołectwo Lipowo 
Sołtys - Zbigniew Mnich
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Małgorzata Strzałkowska
Członkowie - Agnieszka Mnich, Leszek Bąk, Marcin Rękawek, Danuta Gawrońska, Ewa Chmielewska Manaj, Paweł Lasia

Sołectwo Majdan
Sołtys - Alicja Czekajewska
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Daniela Szymańska
Członkowie - Teresa Pazio, Andrzej Pawlak, Zygmunt Milewski, Marzena Dach, Artur Kamiński, Marta Drzewiecka
 
Sołectwo Malcanów 
Sołtys - Stanisław Bogucki
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Sławomir Marcysiak
Członkowie - Grazyna Sitek, Zbigniew Sujkowski, Marta Bocheńska, Mirosława Białecka, Bogusława Cacko, Elżbieta Piwek
 
Sołectwo Michałówek
Sołtys - Dariusz Rzeszotarski
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Zbigniew Jóźwicki
Członkowie - Adrianna Kwiatkowska, Marek Brzeziński
 

Sołectwo Pęclin
Sołtys - Aneta Witan
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Marcin Wojnowski
Członkowie - Elżbieta Witan, Sławomir Fiedosewicz
 
Sołectwo Poręby
Sołtys - Bożena Brewczyńska
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Jerzy Dróżdż
Członkowie - Marzena Przysowa, Zbigniew Brewczyński
 
Sołectwo Rzakta
Sołtys - Stanisław Smolak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Elżbieta Bogucka
Członkowie - Ewelina Bogucka, Szymon Brewczyński, Monika Zawada, Karol Zawadzki
 
Sołectwo Stefanówka
Sołtys - Henryk Sędek
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Andrzej Pliszka
Członkowie - Ewa Balas, Henryka Mandziak, Bogdan Sobczuk, Renata Ciok
 
Sołectwo Wiązowna Gminna
Sołtys - Marlena Gałkowska - Byrska
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Zygmunt Niewiadomski
Członkowie -  Jerzy Pokrywczyński, Tadeusz Milewski, Barbara Piwek, Michał Kisiel
 
Sołectwo Wiązowna Kościelna
Sołtys - Paweł Konopka
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Stanisław Łysik
Członkowie - Lidia Rosolak, Lidia Kołakowska, Karolina Dąbrowska, Jan Jarząbek, Piotr Michalski, Krzysztof Tucholski
 
Sołectwo Wola Ducka
Sołtys - Sławomir Kobus
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Paweł Gryz
Członkowie - Barbara Krawczyńska, Agnieszka Mikulska, Hanna Piotrak, Urszula Zduńczyk, Teresa Kąkol, Sylwia Sokal
 
Sołectwo Wola Karczewska
Sołtys - Waldemar Rybka
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Kazimierz Marek Majek
Członkowie: Piotr Baran, Hanna Bogucka, Wypustek Zdzisław, Mieczysław Książek
 
Sołectwo Zakręt
Sołtys - Jacek Kardas
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Andrzej Świder
Członkowie - Michał Barcicki, Artur Jagliński, (Mariusz Cegliński do 11.09.2016 r.), Piotr Kuśmierczuk, Daniela Kuśmierczuk, Hanna Łęgowska

Sołectwo Żanęcin
Sołtys - Beata Pietrzykowska
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Ewa Szymańska 
Członkowie - Marek Zembrzuski, Władysław Nowak, Piotr Kloch, Lidia Karwowska
 
Osiedle Emów
Zarząd osiedla:
Przewodniczący - Leszek Orłowski
Członkowie - Maria Jedynak, Krystyna Repczyńska, Jacek Stojanowski, Wojciech Cacko, Tomasz Piękoś, Barbara Kałowska
 
Osiedle Parkowe
Zarząd osiedla:
Przewodniczący - Bogusz Sławomir
Członkowie -  Mariola Kublik, Bożena Zientara, Tomasz Kaliniak, Piotr Tołoczko, Stanisław Krawczyk
 
Osiedle Radiówek  
Zarząd osiedla:
Przewodnicząca - Magdalena Łukomska od 30.11. 2016 r., (Małgorzata Plejznerowska do 30.11.2016 r.)
Członkowie - Anna Czubarowicz, Małgorzata Plejznerowska, Krzysztof Goyski i Konrad Żuławnik
 
Osiedle Rudka
Zarząd osiedla:
Przewodnicząca - Ewa Parol
Członkowie - Monika Mielcarz, Jerzy Romański
Wytworzył:
Lidia Piotrowska
Udostępnił:
Lidia Piotrowska
(2015-03-30 19:36:10)
Ostatnio zmodyfikował:
Lidia Piotrowska
(2017-08-29 09:14:51)