Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Wiązowna
Herb Wiązowna

Niedziela 08.12.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Sołectwo Bolesławów
Sołtys: Waldemar Moniak
Rada Sołecka: Elżbieta Jaworska, Danuta Kubajek, Paweł Lechnik

Sołectwo Boryszew
Sołtys:  Anna Halladin
Rada Sołecka: Paweł Czajkowski, Agnieszka Sieradzan, Ewa Wilk

Sołectwo Czarnówka
Sołtys:  Marcin Kloch
Rada Sołecka: Anna Bąk, Arkadiusz Gieparda, Izabela Karbowska, Piotr Lisowski, Elżbieta Szubryt, Ryszard Wrześniewski, Diana Żółtańska

Sołectwo Duchnów
Sołtys: Hanna Kowalczyk
Rada Sołecka: Agnieszka Łuniewska, Daniel Mikołajczyk, Dominika Pogorzelska, Anna Rutkowska – Gajewska, Michał Zemło

Sołectwo Dziechciniec
Sołtys: Beata Rulka od 15 października 2019 r., Anna Lech - do 5 września 2019 r.
Rada Sołecka: Renata Gorzkowska, Aleksandra Grzelak, Adrian Gumowski, Mirosław Gumowski, Marcin Kopecki, Radosław Lewandowski, Małgorzata Rybka

Sołectwo Glinianka I
Sołtys: Paweł Zawadka
Rada Sołecka: Anna Brewczyńska, Justyna Nowak do 30 sierpnia 2019 r., Marta Przybylska, Robert Siporski, Jacek Szulik, Agnieszka Wieczorek, Urszula Wróblewska

Sołectwo Glinianka II
Sołtys:  Magdalena Fruba
Rada Sołecka: Tomasz Gołębiowski, Artur Karkosa, Karolina Różańska, Jarosław Swatek, Paweł Zawadzki

Sołectwo Góraszka
Sołtys:  Andrzej Rak
Rada Sołecka: Grzegorz Dadas, Magdalena Mateuszuk, Anna Rak

Sołectwo Izabela
Sołtys:  Marek Ziembicki
Rada Sołecka: Dariusz Jóźwik, Mariusz Księżak, Danuta Podgórska

Sołectwo Kąck
Sołtys:  Wioleta Kałoska
Rada Sołecka: Krzysztof Jęczmieniowski, Michał Kopka, Matylda Poszwald - Gajewska, Żaneta Wiecha

Sołectwo Kopki
Sołtys: Robert Kunecki
Rada Sołecka: Magdalena Gniadek, Aleksandra Kołodziejczak, Barbara Rybka, Filip Watras, Patrycja Żukowska-Żarko

Sołectwo Kruszówiec
Sołtys: Michał Szustak
Rada Sołecka: Mateusz Dyzio, Wojciech Ostałowski, Mieczysław Pindara

Sołectwo Lipowo
Sołtys:  Zbigniew Mnich
Rada Sołecka: Piotr Dębski, Paweł Lasia, Rafał Kołodziejek, Agnieszka Mnich, Marcin Rękawek, Małgorzata Strzałkowska, Luiza Szczęsna

Sołectwo Majdan
Sołtys: Alicja Czekajewska
Rada Sołecka: Marzena Dach, Marta Drzewiecka, Artur Kamiński, Emilia Makos - Lech, Daniela Szymańska

Sołectwo Malcanów
Sołtys: Stanisław Bogucki
Rada Sołecka: Bogusława Cacko, Radosław Dąbrowski, Sławomir Marcysiak, Elżbieta Piwek, Bożena Wysmułek

Sołectwo Michałówek
Sołtys: Dariusz Rzeszotarski
Rada Sołecka:  Marek Brzeziński, Krzysztof Dębski, Ewa Mulawka

Sołectwo Pęclin
Sołtys: Marcin Wojnowski  
Rada Sołecka: Tomasz Bartnicki, Marcin Boruc, Olga Nowak, Sebastian Piwek, Grzegorz Smolak

Sołectwo Poręby
Sołtys: Bożena Brewczyńska
Rada Sołecka: Zbigniew Brewczyński, Jerzy Dróżdż, Renata Ząberg – Kowalczyk

Sołectwo Rzakta
Sołtys:  Stanisław Smolak
Rada Sołecka: Wioleta Deczewska, Daniel Retka, Anna Rucińska, Waldemar Woźnica, Monika Zawada

Sołectwo Stefanówka
Sołtys: Henryk Sędek
Rada Sołecka:  Renata Ciok, Stanisław Kobierecki, Artur Twardowski

Sołectwo Wiązowna Gminna
Sołtys: Paula Woźnica
Rada Sołecka: Michał Białek, Edyta Brońka, Barbara Hoch – Szwedo

Sołectwo Wiązowna Kościelna
Sołtys: Karolina Dąbrowska
Rada Sołecka: Stanisław Łysik, Piotr Krześniak, Władysław Sierpiński, Czesław Sędek, Barbara Wnorowska

Sołectwo Wola Ducka
Sołtys: Barbara Krawczyńska
Rada Sołecka: Ilona Dąbrowska, Teresa Kąkol, Agnieszka Mikulska, Hanna Piotrak, Zbigniew Pożarowszczyk, Klaudia Tężycka, Urszula Zduńczyk

Sołectwo Wola Karczewska
Sołtys: Łukasz Żurawski
Rada Sołecka: Jan Baran, Hanna Bogucka, Kazimierz Marek, Łukasz Żurawski - do 23 maja 2019 r.

Sołectwo Zakręt
Sołtys: Jacek Kardas
Rada Sołecka: Michał Barcicki, Artur Jagliński, Tomasz Pogorzelski, Rafał Szymańczyk, Elżbieta Tymińska – Rząca

Sołectwo Żanęcin
Sołtys: Beata Pietrzykowska
Rada Sołecka: Piotr Nowak, Agnieszka Sapko, Sebastian Stankiewicz, Izabela Trela

Osiedle Emów
Zarząd osiedla: Tomasz Mielnicki (przewodniczący), Anna Gut, Leszek Orłowski, Justyna Sadkowska, Anna Sikora

Osiedle Parkowe
Zarząd osiedla: Sławomir Bogusz (przewodniczący), Barbara Adamczyk, Tomasz Kaliniak, Barbara Krawczyk, Mariola Kublik, Piotr Tołoczko, Bożena Zientara

Osiedle Radiówek
Zarząd osiedla: Magdalena Łukomska (przewodnicząca), Anna Czubarowicz, Zbigniew Giruć, Wanda Witkowska, Konrad Żuławnik

Osiedle Rudka
Zarząd osiedla: Maria Waloch (przewodnicząca), Ewa Parol, Jerzy Romański, Ryszard Urbanik
 

Wytworzył:
Lidia Piotrowska
Udostępnił:
Edyta Brońka
(2019-03-19 09:05:48)
Ostatnio zmodyfikował:
Lidia Piotrowska
(2019-10-21 09:31:41)
 
 
ilość odwiedzin: 8748809

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X