www.bip.gov.pl

Wiązowna

Herb Wiązowna

Wtorek 30.09.2014

zaawansowane
Sołtysi i Rady Sołeckie, Przewodniczący Zarządów Osiedli i Zarządy Osiedli - kadencja 2011-2015
 
Sołectwo Bolesławów
Sołtys -  Waldemar Moniak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca
- Zofia Kazimierczyk
Członkowie: Jan Bratko, Elżbieta Jaworska
 
Sołectwo Boryszew 
Sołtys - Agnieszka Łątka
Rada Sołecka:
Przewodnicząca
- Zofia Sęk
Członkowie: Marek Sędek, Halina Zielńska-Studniarz
 
 
Sołectwo Czarnówka
Sołtys -  Ryszard Wrześniewski
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Anna Bąk
Członkowie: Józefa Pazdyk, Paweł Sokołowski
 
Sołectwo Duchnów
Sołtys - Hanna Kowalczyk
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Stanisław Białek
Członkowie: Elżbieta Majszczyk, Dorota Dąbrowska, Paweł Domański, Halina Witan, Halina Żandara, Michał Zemło
 
Sołectwo Dziechciniec
Sołtys - Anna Lech
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Ewa Kordowska
Członkowie: Henryk Ślefarski, Jerzy Lech, Mirosław Gumowski, Ewa Kordowska, Anna Więsik, Łukasz Lewandowski
 
Sołectwo Glinianka I
Sołtys - Renata Kalińska
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Kazimierz Nowak
Członkowie: Elżbieta Papis, Irena Nowak, Piotr Rybka, Anna Smolak
 

Sołectwo Glinianka II
Sołtys - Magdalena Fruba
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Grzegorz Grzęda
Członkowie: Jerzy Łokietek, Mieczysław Kociszewski, Krzysztof Maliszewski
  

Sołectwo Góraszka 
Sołtys - Anna Rak
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Jan Jerzy Izdebski
Członkowie: Alicja Grabińska, Elżbieta Kalinowska, Roman Zborowski
 
Sołectwo Izabela
Sołtys - Emilia Dudek
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - brak
Członkowie: Monika Bojarska, Marian Kaczyński, Dawid Rostkowski, Robert Witan
  
Sołectwo Kąck
Sołtys - Sebastian Sujak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Krystyna Legat
Członkowie: Magdalena Smolak, Marzena Kopka
 
Sołectwo Kopki
Sołtys - Marzena Rybka
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Justyna Ziubińska
Członkowie: Robert Kunecki, Mirosław Rybka, Barbara Rybka, Franciszek Rybka, Magdalena Gniadek, Ewa Książek
 
Sołectwo Kruszówiec
Sołtys - Mieczysław Pindara
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Jadwiga Zając
Członkowie: - Czesław Komorzycki, Andrzej Dyzio
 
Sołectwo Lipowo
Sołtys - Zbigniew Mnich
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Krystyna Kopka
Członkowie: Leszek Bąk, Ewelina Rafał, Danuta Rękawek, Alicja Lejman, Kazimierz Książek
 
Sołectwo Majdan
Sołtys - Alicja Czekajewska
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Magdalena Tchórznicka
Członkowie: Teresa Pazio, Bogusław Ćwiek, Bogusław Pieniak, Marta Drzewiecka
 

Sołectwo Malcanów
Sołtys - Stanisław Bogucki
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Sławomir Marcysiak
Członkowie: Radosław Dąbrowski, Elżbieta Piwek
 
Sołectwo Michałówek
Sołtys - Dariusz Rzeszotarski
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Wiesława Duszka
Członkowie: Krzysztof Dębski, Zbigniew Jóźwicki
 

Sołectwo Pęclin
Sołtys - Aneta Witan
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Małgorzata Piwek
Członkowie: Małgorzata Wittliff, Tadeusz Łysik
 
Sołectwo Poręby
Sołtys - Bożena Brewczyńska
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Jerzy Dróżdż
Członkowie: Monika Zelek, Dariusz Łuczyński
 
Sołectwo Rzakta
Sołtys - Stanisław Smolak
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Adrianna Przysowa
Członkowie: Donat Adamczyk, Robert Brewczyński, Bogusława Łyczkowska, Krystyna Kuras
 
Sołectwo Stefanówka
Sołtys - Henryk Sędek
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Monika Filipek 
Członkowie: Ewa Balas, Henryka Mandziak, Artur Twardowski, Justyna Uriadko, Stanisław Kobierecki, Marcin Woźnica
 
Sołectwo Wiązowna Gminna
Sołtys - Tadeusz Milewski
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Jerzy Pokrywczyński
Członkowie:Olga Prochorow, Grzegorz Łysik
 
Sołectwo Wiązowna Kościelna
Sołtys - Andrzej Izdebski
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Grzegorz Pyzik
Członkowie:
 Barbara Wnorowska, Wojciech Konowrocki, Arkadiusz Izdebski, Ryszard Kulczycki

Sołectwo Wola Ducka
Sołtys -Sławomir Kobus
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Paweł Gryz
Członkowie: Małgorzata Pożarowszczyk, Dariusz Krawczyński, Natalia Pożarowszczyk, Grzegorz Kąkol
 
Sołectwo Wola Karczewska
Sołtys - Waldemar Rybka
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Kazimierz Marek Majek
Członkowie: Mirosław Michalik, Jan Baran, Jan Cacko, Krzysztof Laskus, Małgorzata Prusińska, Janusz Szostak

Sołectwo Zakręt
Sołtys - Jacek Buczyński
Rada Sołecka:
Przewodniczący - Małgorzata Jaglińska
Członkowie: Andrzej Gniady, Zdzisław Kąkol, Dariusz Lewandowski, Daniela Kuśmierczuk, Aleksandra Rutkowska, Stanisław Dobrzeniecki
 

Sołectwo Żanęcin
Sołtys - Piotr Kloch
Rada Sołecka:
Przewodnicząca - Ewa Szymańska
Członkowie: Karolina Jazowska, Władysław Nowak
 
Osiedle Emów
Zarząd osiedla:
Przewodniczący - Maria Jedynak
Członkowie: Wojciech Cacko, Irena Stolarczuk, Jacek Stojanowski
 
Osiedle Parkowe
Zarząd osiedla:
Przewodniczący - Bogusz Sławomir
Członkowie: Marek Jędrzejczak, Stanisław Krawczyk, Mariola Kublik, Zenon Mrowiński, Piotr Tołoczko,  Bożena Zientara
 
Osiedle Radiówek  
Zarząd osiedla:
Przewodniczący Ryszard Grodzki
Członkowie: Anna Czubarowicz, Katarzyna Dąbała, Małgorzata Plejznerowska, Konrad Żuławnik
 
Osiedle Rudka
Zarząd osiedla:
Przewodnicząca - Ewa Parol
Członkowie: Andrzej Kapelański, Barbara Romańska, Jolanta Niziołek, Ryszard Urbanik
Wytworzył:
Lidia Piotrowska
Udostępnił:
Lidia Piotrowska
(2011-04-11 10:56:12)
Ostatnio zmodyfikował:
Lidia Piotrowska
(2014-09-19 10:19:53)
DRUKUJ Drukuj   
 
 
Zaokrąglony róg lewy

ilość odwiedzin: 3226058

Zaokrąglony róg prawy
Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X